Služby

Hotel NAUTILUS se nachází v klidné části Chodova, asi 13 km od Karlových Varů a téměř stejně tak od Sokolova. Nabízí vysokou úroveň ubytování i ostatních služeb a to za výhodných podmínek.

Hotel Nautilus disponuje celkem 22 pokoji, v nichž je cca. 42 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, barevným televizorem se satelitním příjmem a telefonem a WIFI. Snídaně jsou podávány ve stylově řešené hotelové restauraci.

Hotelová restaurace má v sousedství malý salonek s tanečním parketem s kapacitou cca. 40 míst. Salonek s vlastním zázemím je určen nejen k oslavám, tanci a příjemnému posezení ale také např. k pořádání kurzů či školení kolektivu do 20-ti osob. Nabízí příjemné,tiché a nerušené nekuřácké prostředí.

Kuchyně restaurace vám nabídne kvalitní jídla české kuchyně a rybí speciality.
Kromě minutek se podávají také denně čerstvá hotová jídla (oblíbené hotovky), jejichž aktuální nabídku najdete na stránce Denní menu.

Hotel dále nabízí i restauraci-pivnici s malým oddělitelným salónkem. Součástí restaurace je sklípek s kapacitou 12-14 osob vybavený krbem, ideální pro malé rodinné oslavy. Sportovně laděným návštěvníkům je k dispozici moderně řešená kuželna se dvěma plně automatizovanými dráhami a veškerým komfortem služeb.

Areál hotelu poskytuje veškeré pohodlí, klid a potřebné soukromí. Hotelové zařízení je ideálním prostředím pro rodinné i kolektivní oslavy, podnikové večírky a jiné slavnostní a společenské události.

Personál hotelu se těší na Vaši návštěvu a vynasnaží se, abyste byli s jeho službami spokojeni.