Bowling & bar

Sportovně laděným návštěvníkům je k dispozici bowling a moderně řešená kuželna se dvěma plně automatizovanými dráhami a veškerým komfortem služeb.

Na dosah od Karlových Varů a Sokolova

Hotel Nautilus Chodov je skvělým místem pro zábavu a aktivní odpočinek. Díky dvěma kuželkovým drahám a dvěma dráhám bowlingu si zde mohou návštěvníci užít dvou zcela odlišných sportů. Každé ze zařízení má svůj prostor, což umožňuje hrát soutěže dvou různých sportů zároveň, aniž by se navzájem ovlivňovaly. Tento hotel je ideální pro všechny, kteří chtějí strávit čas s přáteli nebo rodinou, hrát sportovní hry a zároveň si vychutnat příjemnou atmosféru a skvělé pohoštění.

Objednávejte na 601 111 007 nebo emailem info@hotel-nautilus.cz.


U každého zařízení je samostatné posezení, pro které je k dispozici bar s obsluhou alkoholických a nealkoholických nápojů. V nabídce je pivo Plzeňský Prazdroj a velmi kvalitní vína od firmy Znovín Znojmo, jejichž některé produkty jsou ověnčené medailemi z mezinárodních soutěží. Cenová škála je ale přijatelná od základních vín až po ty nejlepší. Máme v nabídce též vína z Jihoafrické republiky, která jsou ve výborném poměru „cena/výkon“. Dodávky nealkoholických nápojů zajišťuje pro hotel Nautilus firma Pepsicola.

V provozovně bowlingu a kuželek se kromě samotného sportovního výkonu, hráči mohou těšit i na pohodlí a příjemný aktivní odpočinek. K tomu jim pomáhá ochotná obsluha baru.

Cena za bowlingovou dráhu za hodinu:              

  • Pondělí – neděle 300,- Kč

Pokud se chystáte na bowling a nemáte vlastní obuv, nemusíte se obávat! V našem bowlingovém centru nabízíme službu půjčování obuvi.

Je důležité mít na paměti, že obuv určená pro bowling se liší od běžné obuvi. Bowlingová obuv má speciální podrážky, které jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily povrchu bowlingové dráhy a umožnily hráčům plynulý a stabilní pohyb. Používání běžné obuvi by mohlo poškodit dráhu a také by to mohlo být nebezpečné pro hráče.

Dlouhodobé pronájmy v pravidelných časech je možné domluvit individuálně na tel: 601111007, nebo emailem info@hotel-nautilus.cz.