Bowling, kuželky & bar

Sportovně laděným návštěvníkům je k dispozici bowling a moderně řešená kuželna se dvěma plně automatizovanými dráhami a veškerým komfortem služeb.

Na dosah od Karlových Varů a Sokolova

Hotel Nautilus Chodov je vybaven dvěma kuželkovými dráhami a taktéž dvěma dráhami bowlingu. Každé ze zařízení má svůj uzavřený prostor, takže soutěže dvou různých sportů se vzájemně neovlivňují a mohou je hrát 1 až 4 skupiny hráčů.

Objednávejte na 601 111 007 nebo emailem info@hotel-nautilus.cz.


U každého zařízení je samostatné posezení, pro které je k dispozici bar s obsluhou alkoholických a nealkoholických nápojů. V nabídce je pivo Plzeňský Prazdroj a velmi kvalitní vína od firmy Znovín Znojmo, jejichž některé produkty jsou ověnčené medailemi z mezinárodních soutěží. Cenová škála je ale přijatelná od základních vín až po ty nejlepší. Máme v nabídce též vína z Jihoafrické republiky, která jsou ve výborném poměru „cena/výkon“. Dodávky nealkoholických nápojů zajišťuje pro hotel Nautilus firma Pepsicola.

O pohodlí a příjemný aktivní odpočinek hráčů se stará ochotná obsluha baru.

Cena za bowlingovou dráhu za hodinu:              

  • Pondělí – sobota 300,- Kč
  • Neděle 250,- Kč

Pro bowling půjčujeme obuv.

Cena za kuželkovou dráhu za hodinu:

  • Pondělí – sobota 200,- Kč
  • Neděle 200,- Kč

Pro kuželky je nutná vlastní sálová obuv!

Dlouhodobé pronájmy v pravidelných časech je možné domluvit individuálně na tel: 601111007, nebo emailem info@hotel-nautilus.cz.