Restaurace

Restaurace s kuchyní slouží nejen hotelovým hostům pro snídaně a k zajištění oslav, večírků, svateb a firemních akcí

Restaurace má v sousedství malý salonek s tanečním parketem s kapacitou 50 míst. Salonek s vlastním zázemím je určen nejen k oslavám, tanci a příjemnému posezení ale také např. k pořádání kurzů či školení kolektivu do 20-ti osob. Nabízí příjemné, tiché a nerušené nekuřácké prostředí.

Vychutnat si skvělé jídlo a orosené pivo můžete i na naší letní zahrádce, kde Vám můžeme nabídnout až 100 míst k sezení. Restaurační zahrádka disponuje barem, grilem a venkovní udírnou. Užijte si slunečné počasí, příjemnou atmosféru a výbornou kuchyni.

Otevírací doba:
Pondělí - Čtvrtek 14:00-22:00
Pátek - Sobota 12:00-24:00
Neděle 12:00 -22:00

Vynikající strava a široká nabídka nápojů - od tradičních českých pokrmů po mezinárodní speciality

V naší restauraci jsme si vědomi, že naši hosté mohou mít různé požadavky na stravování. Proto jsme připraveni nabídnout řadu možností stravování, včetně polopenze na základě objednávek teplých i studených pokrmů a formou rautu.

Naše široká nabídka zahrnuje různé druhy jídel, od tradičních českých pokrmů až po mezinárodní speciality. Všechna jídla jsou připravována z čerstvých a kvalitních surovin, aby poskytovala nejlepší chuťový zážitek.

Kromě jídel nabízíme také širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů, které si mohou naši hosté vychutnat k jídlu nebo samostatně. Máme široký výběr vín, piva a dalších nápojů.

Široká nabídka kvalitních nápojů: od regionálních vín po tradiční česká piva

V naší restauraci se pyšníme širokým výběrem kvalitních nápojů, včetně piva, vína a dalších nápojů. Naši hosté si mohou vychutnat pivo z několika pivovarů, včetně tradičních značek jako Krušovice, Plzeň a Mušketýr. Kromě toho nabízíme také řadu importovaných piv, které doplňují naši širokou nabídku.

Pro milovníky vína máme také bohatou nabídku. Nabízíme kvalitní bílá vína z renomovaného vinařství Znovín Znojmo, kde se víno vyrábí s láskou k tradici a zemi. Naši hosté si mohou vychutnat tuto regionální specialitu a ochutnat vína, která perfektně ladí s našimi jídly.

Pro ty, kteří preferují vína z exotických oblastí, nabízíme také široký výběr jihoafrických vín, která jsou známá po celém světě pro své vynikající kvality a chuťové vlastnosti. Naše vína jsou pečlivě vybírána, aby splňovala nejvyšší standardy kvality a aby uspokojila chuťové preference našich hostů.

I přes prudké zvyšování nákladů na suroviny a ostatní náklady v restauračním průmyslu, jsme odhodláni udržet cenu našich pokrmů a nápojů na přijatelné úrovni pro naše zákazníky. To neznamená, že bychom se však vzdali našeho závazku poskytovat nejvyšší kvalitu všech našich produktů.

 

V případě dotazů volejte 601111007 nebo pište e-mailem info@hotel-nautilus.cz.

6e8e11d8e89b20e73104e6d183e51853.jpg

Jídelní lístek

Typ: PDF
Velikost: 752.5 kB

a40d79ba93c2c311c691a2c11846c4f6.jpg

Ukázka z rautu

Typ: PDF
Velikost: 1.33 MB