Okolí a výlety

Kulturní a sportovní akce v okolí

Rádi bychom Vám nabídli nejen ubytování v našem Hotelu Nautilus, ale také přehled nejzajímavějších kulturních a sportovních akcí, které se v okolí hotelu konají. V Chodově a okolí se každý rok pořádá řada akcí a festivalů, jako jsou například kulturní přehlídky, koncerty, sportovní zápasy a mnoho dalšího. Díky skvělé poloze našeho hotelu máte možnost být v těsné blízkosti všeho, co se kolem nás děje.

Více informací

Kulturní a sportovní akce v okolí

Města

Hotel Nautilus leží v klidné lokalitě města Chodov ve vzdálenosti pouhých 6km od lázní Karlovy Vary, 10km od města Loket nad Ohří, 12km od Sokolova, 35km od horského střediska Boží dar a taktéž 35km od německého města Johanngeorgenstadt.

Více informací

Města

Místa, příroda, památky

Hotel Nautilus a město Chodov mají strategickou polohu pro ty, kteří hledají klidný pobyt v příjemném prostředí s možností využít přírodních krás a aktivit. Kromě přírodního koupaliště Bílá voda je v okolí hotelu také mnoho turistických tras a cyklostezek, které lákají k procházkám a výletům. Město Chodov pak nabízí svým návštěvníkům historické památky, kulturní akce a zajímavé gastronomické zážitky. Hotel Nautilus tak může být ideálním výchozím bodem pro objevování tohoto kouta České republiky.

Více informací

Místa, příroda, památky

Sport, koupání, relax

Hotel Nautilus a město Chodov jsou strategicky výhodně položené pro ty, kteří hledají klidný pobyt v příjemném prostředí s možností využít přírodních krás a aktivit. Kromě přírodního koupaliště Bílá voda, které se nachází pouhých 500 metrů od hotelu, je v okolí mnoho dalších zajímavých možností pro vodní zábavu a relaxaci. Například v nedalekých Františkových Lázních se nachází Aquaforum, moderní komplex s mnoha bazény a saunami, který nabízí širokou škálu wellness služeb.

Více informací

Sport, koupání, relax

Golfová hřiště a rezorty

V poměrně blízkém okolí hotelu Nautilus se nachází hned několik zajímavých golfových resortů. Jsou to: Golfresort Karlovy Vary, Golf Sokolov a Golf a wellness resort Cihelny. Tyto golfové resorty v okolí hotelu Nautilus nabízejí nejen kvalitní hřiště, ale také příjemné prostředí pro relaxaci a odpočinek.

Více informací

Golfová hřiště a rezorty