Sport, koupání, relax

Hotel Nautilus a město Chodov - ideální místo pro relaxaci a aktivní odpočinek

Hotel Nautilus a město Chodov jsou strategicky výhodně položené pro ty, kteří hledají klidný pobyt v příjemném prostředí s možností využít přírodních krás a aktivit.

Možnosti pro vodní zábavu a relaxaci

Kromě přírodního koupaliště Bílá voda, které se nachází pouhých 500 metrů od hotelu, je v okolí mnoho dalších zajímavých možností pro vodní zábavu a relaxaci.

Aquaforum ve Františkových Lázních

Aquaforum ve Františkových Lázních nabízí návštěvníkům 18 bazénů s vodou o teplotě od 28 do 38 stupňů Celsia, vířivky, sauny a wellness služby. Toto moderní aquaparkové centrum je vzdáleno pouze 20 minut jízdy autem od hotelu. Aquaforum disponuje 18 bazény s vodou o teplotě od 28 do 38 stupňů Celsia, což zahrnuje bazény pro plavání, relaxační bazény s vířivkami a speciální bazény pro děti. Návštěvníci mohou využít také širokou škálu wellness služeb, jako jsou masáže, sauny a solné jeskyně.

Pro milovníky golfového sportu

Pro milovníky golfového sportu je město Chodov a jeho okolí ideálním místem, neboť se zde nachází řada golfových hřišť. Jedním z nejvýznamnějších je 18-ti jamkové golfové hřiště, které se nachází nedaleko hotelu Nautilus a je součástí golfového areálu Kynžvart.

Přírodní koupaliště Bílá Voda

Přírodní koupaliště Bílá voda se nachází pouhých 500 metrů od hotelu Nautilus a je oblíbeným místem pro návštěvníky, kteří hledají zábavu a osvěžení v příjemném prostředí. Toto koupaliště je napájeno pramenitou vodou a nabízí návštěvníkům čistou a osvěžující vodu. K dispozici je zde také travnatá pláž, která je ideálním místem pro opalování a odpočinek.

Více informací

Přírodní koupaliště Bílá Voda

Sportovní aktivity v Chodově a okolí

V blízkosti hotelu, asi 400 m, je sportovní areál Bílá Voda s běžeckým okruhem, posilovacími stroji a Pumptrek pro kola. V Chodově je k dispozici 8 beachvolejbalových kurtů, multifunkční sportovní hala, atletický ovál a dvě fotbalová hřiště. Hotel Nautilus je ideální pro ubytování sportovců.

Více informací

Sportovní aktivity v Chodově a okolí

Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum ve Františkových Lázních nabízí bazény, vířivky a tobogány pro relaxaci a zábavu v jakémkoliv počasí. Uvnitř je čtyři bazény a venku tři s vodními atrakcemi.

Více informací

Aquaforum Františkovy Lázně

Pivní lázně Chodová Planá

Navštivte pivní lázně v pivovaru Chodová Planá a užijte si originální lázeňskou terapii využívající prospěšné účinky teplé minerální vody, tmavého piva, bylinek a masáží. Historický pivovar nabízí restauraci, malé muzeum, wellness hotel U Sládka a restauraci v historické budově sladovny. Pivní lázně pozitivně působí na cévní systém, pročišťují póry a léčí ekzémy, akné a lupénku.

Více informací

Pivní lázně Chodová Planá

Sauna a posilovna Elite Centre Chodov

Navštivte posilovnu/fitness Elite Centre Chodov, která nabízí moderní posilovací a cardio zónu. Po tréninku si můžete užít wellness a venkovní saunu s ochlazovacím bazénkem. Elite Gym And Fitness se nachází 800 m od hotelu Nautilus na Poděbradově ulici.

Více informací

Sauna a posilovna Elite Centre Chodov

Ráj koupání a sauna v Aquadonu - Bad Brambach

Navštivte vodní ráj Aquadon v Bad Brambach nedaleko Chodova. Užijte si vodní hrátky, 25m bazén, vířivku a venkovní bazén při teplotě 32°C s výhledem na lázeňský park. Saunujte se ve vyhřívaných místnostech, finské a bylinkové sauně v poetických pavilonech. Sauna prodlužuje život, zlepšuje náladu, pleť, imunitu a pomáhá hubnout. Bad Brambach je německá lázeňská obec s radonovými lázněmi a členem mikroregionu Přátelé v srdci Evropy.

Více informací

Ráj koupání a sauna v Aquadonu - Bad Brambach

KV Arena Karlovy Vary

Navštivte sportovně kulturní a kongresové centrum KV Arena v Karlových Varech, nové sídlo hokejového klubu HC Energie s kapacitou až 5 874 diváků pro zápasy. Multifunkční arénu provozuje město a nabízí také vnitřní a venkovní bazény, saunu, tobogány a možnost občerstvení. Dále je zde hala pro míčové sporty, cafe bar, centrum sportovní medicíny a specializovaná prodejna hokejového vybavení.

Více informací

KV Arena Karlovy Vary

Skiareál Boží Dar

Lyžařský areál Novako na Božím Daru je ideální pro začátečníky, rodiny s dětmi a seniory. Areál se nachází v centru obce Boží Dar v Krušných horách a nabízí moderní vlek Doppelmayr, pohyblivý koberec pro malé děti a večerní osvětlené lyžování. Kromě toho můžete využít služeb vybavené půjčovny a servisu lyží a snowboardů, lyžařské školy, dětského lyžařského hřiště a prodejny doplňků lyžařského oblečení. V létě se areál rozděluje na "Dětský svět" a horské káry a koloběžky s krásným výhledem na kopec Špičák

Více informací

Skiareál Boží Dar