Ubytování a pokoje

03Hotel Nautilus v Chodově, který se nachází 6 km od Karlových Varů, 10 km od Lokte nad Ohří a 12 km od Sokolova, byl vystavěn v tradiční meziválečné architektonické tvorbě, která hledala inspiraci v sousedním Německu. V posledních 25 letech prošel řadou rekonstrukcí a úprav, jejichž výsledkem je přístavba bowlingových drah a kuželny se sálem vhodným pro oslavy s kapacitou 50 míst, barem a prostorem pro snídaně hotelových hostů.

Pokračovat na rezervaci ubytování

V horních patrech nové i původní stavby je situováno 21 pokojů se 46 lůžky. Většina pokojů je dvoulůžkových, ale jsou zde k dispozici i pokoje třílůžkové a jednolůžkové. Součástí příslušenství pokojů kromě koupelny s toaletou je TV se satelitním příjmem a připojení Wifi.

Ceny pokojů jsou od 751,- Kč bez snídaně. Cena snídaně je 95,- Kč (o víkendech bez předchozí domluvy snídaňové balíčky). V cenách nejsou zahrnuty poplatky městu. Při dlouhodobém pobytu možná sleva.

V prostorách hotelu se nachází vybavená kuchyňka, která je k dispozici všem hotelovým hostům a pro zvýšení komfortu kávovar Delikomat s pestrou škálou teplých nápojů.

Parkování pro automobily je k dispozici buď v areálu hotelu nebo na přilehlém parkovišti přímo před hotelem. Kapacita parkovacích míst je dostatečná.

Hotelové pokoje

Naše hotelové pokoje jsou rozděleny do dvou cenových kategorií, aby vyhověly různým preferencím našich hostů. Základní kategorie "Standard" nabízí pokoje pro jednu, dvě nebo tři osoby za cenu 751,- Kč za osobu/lůžko. Pokud hledáte vyšší standard ubytování, můžete si vybrat z naší druhé kategorie "Superior", která nabízí prostorné dvoulůžkové pokoje za cenu 840,- Kč za osobu/lůžko.

Více informací

Hotelové pokoje