Ubytování a pokoje

03Hotel Nautilus v Chodově, který se nachází 6 km od Karlových Varů, 10 km od Lokte nad Ohří a 12 km od Sokolova, byl vystavěn v tradiční meziválečné architektonické tvorbě, která hledala inspiraci v sousedním Německu. V posledních 25 letech prošel řadou rekonstrukcí a úprav, jejichž výsledkem je přístavba bowlingových drah a kuželny se sálem vhodným pro oslavy s kapacitou 50 míst, barem a prostorem pro snídaně hotelových hostů.

Pokračovat na rezervaci ubytování

V horních patrech nové i původní stavby je situováno 21 pokojů se 46 lůžky. Většina pokojů je dvoulůžkových, ale jsou zde k dispozici i pokoje třílůžkové a jednolůžkové. Součástí příslušenství pokojů kromě koupelny s toaletou je TV se satelitním příjmem a připojení Wifi.

Ceny pokojů jsou od 650,- Kč bez snídaně. Cena snídaně je 100,- Kč (o víkendech bez předchozí domluvy snídaňové balíčky). V cenách nejsou zahrnuty poplatky městu.

V prostorách hotelu se nachází vybavená kuchyňka, která je k dispozici všem hotelovým hostům a pro zvýšení komfortu kávovar Delikomat s pestrou škálou teplých nápojů.

Parkování pro automobily je k dispozici buď v areálu hotelu nebo na přilehlém parkovišti přímo před hotelem. Kapacita parkovacích míst je dostatečná.

Hotelové pokoje

Pokoje si můžete rezervovat přes náš rezervační systém nebo emailem na adrese info@hotel-nautilus.cz, případné dotazy a individuální požadavky či...

Více informací

Hotelové pokoje