Olivovníky

Budujete si středomořskou zahradu? Přemýšlíte nad tím, jak si zkrášlit zahradu či terasu nebo dokonce balkon? Nemáte moc času nebo zkušeností s pěstováním rostlin? Líbilo by se Vám vlastnit olivovníky, palmy, kaktusy přímo ze Španělska? Jistě Vás bude těšit, že jsme navázali spolupráci s předním dovozcem těchto středomořských rostlin do ČR a SK Olivovník - Olea Europaea.

Nemusíte mít žádné obavy, olivovníky vydrží i naší krutou zimu. Rádi Vám poradíme jak stromky pěstovat, jak často je zalévat a jak s nimi zacházet přes zimu. Není úplně podmínkou, aby byl olivovník umístěn pouze na slunném místě.

Rostlinky budou k vidění na terase a po okolí hotelu Nautilus. Pokud se Vám nějaká zalíbí, může být okamžitě vaše! Na stromech naleznete štítek s cenou a podrobnější informace Vám rádi zodpovíme v hotelu.

Podívejte se na veškerý sortiment níže.

Bola 30 - 40 cm

Evropský olivovník Bola s výškou 140 – 160cm, přičemž obvod kmene je 30-40cm, si jistě zamilujete. S tímto olivovníkem se běžně setkáme ve středozemních oblastech Evropy.

Více informací

Bola 30 - 40 cm

Copa 140 cm

Olivovník evropský - Copa je krásný mladý druh olivovníku na kmínku dosahující výšky 120-150cm s krásně kulatou korunou. Nemusíte se bát mít tohoto krasavce například i doma na terase či balkoně.

Více informací

Copa 140 cm

Copa Q55 cm

Pokud přemýšlíte, čím zvelebit Váš prázdný prostor, doporučujeme olivovník Copa Q55. Má nádherně střiženou korunu do kuličky a masivní kmen.

Více informací

Copa Q55 cm

Copa 120 cm

Olivovník evropský Copa je mladý druh olivovníků dosahující výšky 120 - 150cm. Tento olivovník Vás do budoucna může obdarovat i plody.

Více informací

Copa 120 cm

Old Skin Flat pot

Hledáte něco výjimečného? Co si vylepšit zahradu stoletým kouskem? Nabízíme Vám nenáročný, bezúdržbový stromek - Old Skin Flat pot.

Více informací

Old Skin Flat pot

Bowl malý

Krásný mladý olivovník Bowl s kompletní výškou 50/80 cm + se skvěle hodí pro pěstování v květináči. Můžete ho mít i uvnitř domu, kde Vám jistě bude dělat chloubu celého interiéru.

Více informací

Bowl malý

Réva - Vitis Vinifera

Vinná réva ze 40 let staré vinice. Rostlinka velmi dobře plodí kvalitní hrozna. Její plody se používají k přímé konzumaci, k sušení a kandování a především jako surovina pro výrobu vína a dalších nápojů a oleje.

Více informací

Réva - Vitis Vinifera

Salveje

Intenzivně vonící šalvěj obohatí svým vzhledem a vůní každou zahradu. Výška tohoto krásného olivovníku se pohybuje mezi 140 – 160cm.

Více informací

Salveje

Fíkovník

Další z nenáročných krásně krásně rostoucích stromů. Fíkovník můžete pěstovat v květináči i na zahradě. Úrody se dočkáte brzy.

Více informací

Fíkovník