Přírodní koupaliště Bílá Voda

Cca 500m od hotelu se nachází přírodní koupaliště zvané Bílá voda. 

Kolem vodní plochy je zpevněná štěrková cesta, která má v obvodu přesně 1,6 km (1 míle), která je částečně součástí procházející cyklostezsky č.2012 Chodov - Nová Role přes Smolnickou výsypku. Na březích jsou lavičky k odpočinku a ve východní části je dětské hřiště. Podél cesty jsou nainstalované venkovní posilovací stroje. Voda je svou kvalitou vhodná ke koupání a na své si přijdou i rybáři. Východní břeh je upraven jako písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody. V letním období je instalován na hladinu ponton pro skoky do hlubší vody, za hezkého počasí bývá pláž vybavena chemickým WC a stánkem s občerstvením.

Areál je volně přístupný, příjezd od města Chodova je po asfaltové komunikaci a parkoviště pro osobní vozy je hned pod valem hráze vodní plochy kde se též nachází Bike park pro freestylová kola takzvaný pump track - viz vložený odkaz. 

https://www.youtube.com/watch?v=-2Kb2F7RRGE&feature=youtu.be

Do budoucna je uvažováno o vyasfaltování okružní cesty, tak aby mohla býti používána i bruslaři. 

Areál je vhodný pro všechny druhy aktivit, jako jsou například - procházky v přírodě, aktivní či rekreační běh, relaxaci, přírodní koupání či jízdu na kole.