Skiareál Boží Dar

Lyžařský areál Novako na Božím Daru je určen zejména pro začátečníky, rodiny s dětmi a seniory. Ski areál se nachází v centru obce Boží Dar v Krušných horách.
Nadmořská výška lyžařského areálu Novako, který leží přímo v centru Božího Daru nedaleko Infocentra, je 1024 m n.m. V tomto krušnohorském areálu můžete strávit zimní i letní dovolenou.

V areálu se můžete setkat s moderním vlekem Doppelmayr, na kterém si osvojí jízdu i velmi malé děti, pro které je připravený i pohyblivý koberec. Každý den se v lyžařském areálu můžete těšit na večerní lyžování, které je řádně osvětleno. Populární atrakcí je snowtubing. Snowtubing je jízda na nafukovacích duších.  A pokud se potřebujete ohřát, k dispozici je také místnost s krbem.

A jaké služby SKI areál nabízí?

  • vybavená půjčovna lyží a snowboardů
  • servis lyží a snowboardů
  • lyžařská škola
  • dětské lyžařské hřiště
  • prodej doplňků lyžařského oblečení.

Pokud se rozhodnete lyžařský areál Boží Dar navštívit v létě i zde najdete mnoho zábavy. V létě je areál rozdělen na 2 části. První je „Dětský svět“ plný rozmanitých atrakcí. Druhou částí areálu jsou horské káry a koloběžky, kdy vás lanový vlek vytáhne na kopec a vy poté jedete kupcem dolů přičemž se můžete těšit z krásného výhledu na kopec Špičák. Toto vše najdete v lyžařském areálu Novako na Božím Daru.

Foto: bozidar.cz