Karlovy Vary

Karlovy Vary nabízí zábavu, poznání, přírodu a památky. Každý si vybere to své. Prohlédněte si 6 důvodů, proč jsou Karlovy Vary dokonalým cílem rodinné dovolené.

Kolonády – prameny

Ochutnejte některý z 15 pramenů a užijte si pohodu krásného prostředí a zajímavé architektury města

Podzemní vřídla

Zmíněné kolonády uprostřed Karlových Varů zná dnes už skoro každý, ale co takhle zažít exkurzi do samotného podzemí, kde vřídelní voda vyvěrá? Nezapomeňte s rodinou navštívit i toto netradiční místo.

Porcelánka Thun

Věděli jste, že porcelánka Thun byla založena hrabětem Thunem už v roce 1794? Dnes je největším českým výrobcem porcelánu. V Nové Roli si navíc můžete s dětmi vytvořit a ozdobit vlastní hrníčky a nechat je poslat až k vám domů.

Diana – Motýlí dům

Nejznámější karlovarská rozhledna nabízí kromě úžasného výhledu také vlastní tropickou zahradu s desítkami druhů motýlů z celého světa. Ti největší mají rozpětí křídel až 20 cm. Zajímavé záběry a vzpomínky můžete uchovat ve vašem mobilním telefonu a poslat přátelům.

Vánoční dům

Kdo tvrdí, že atmosféru Vánoc lze zažít jen v prosinci, tak nikdy nebyl v Karlových Varech. V zámečku Doubí je k vidění celoroční výstava vánočních ozdob. V Andělské kavárně nezapomeňte ochutnat trošku cukroví nebo třeba vánočku.

Lázeňské lesy

Karlovy Vary nejsou jen přehlídkou krásné architektury pro turisty. Víte, kam chodí místní obyvatelé? Do lázeňských lesů. Rozjímejte uprostřed krásné přírody sami, s přáteli nebo rodinou.

 

Ubytování

Možná vás ani nenapadlo, že tak zajímavé místo, jako jsou Karlovy Vary, které je natolik prestižní, může být pro spoustu návštěvníků cenově méně...

Více informací

Ubytování