Pořádáme akce pro velké skupiny

publikováno:

Úspěšné pořádání akcí pro velké skupiny

Vyberte si nás jako své místo pro odpočinek a zábavu. U nás v hotelu Nautilus se rádi staráme o velké skupiny. Chcete-li si užít co nejvíce zábavy, nabízíme pronájem našich prostor včetně bowlingových a kuželkových drah. A když budete mít chuť na něco dobrého, nezapomeňte ochutnat naše lahodné jídlo, které Vám připraví náš talentovaný kuchařský tým.

Pokud byste se chtěli zúčastnit nějakého speciálního programu, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám s plánováním pomůžeme. Jsme připraveni Vám nabídnout přesně to, co potřebujete k tomu, abyste si u nás užili co nejvíce zábavy a relaxace.

Více informací o našich prostorách.

V horních patrech nové i původní stavby je situováno 21 pokojů se 46 lůžky. V prostorách hotelu se nachází vybavená kuchyňka, která je k dispozici všem hotelovým hostům a pro zvýšení komfortu kávovar Delikomat s pestrou škálou teplých nápojů.

Parkování pro automobily je k dispozici buď v areálu hotelu nebo na přilehlém parkovišti přímo před hotelem. Kapacita parkovacích míst je dostatečná.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu: info@hotel-nautilus.cz nebo na tel.čísle: +420 601 111 007.