Svatby

Zajišťujeme kompletní svatební oslavy od A do Z. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli uspořádat nezapomenutelný den plný radosti a lásky. Naše služby zahrnují i úpravu menu a aranžování květin. Dokážeme vytvořit svatební ceremonii přesně podle Vašich představ a zajistit, aby vše proběhlo hladce a bez komplikací. Pro Váš svatební stůl máme k dispozici prostor pro až 25 hostů a pokud budete potřebovat více místa, rádi Vás pohostíme i v naší přilehlé restauraci pro dalších 25 hostů. S naší pomocí si můžete být jisti, že Vaše svatba bude nezapomenutelným zážitkem pro Vás i Vaše hosty.

Náš hotel nabízí ubytování pro až 46 osob, což nám umožňuje poskytnout komplexní servis pro svatebčany i jejich doprovod. Ubytování v komfortních pokojích s vysokou úrovní služeb a relaxací po celý den. Navíc naše hotelové zázemí umožňuje pohodlnou organizaci svatebního dne.

Doporučujeme Vám objednávat svatební hostinu v dostatečném předstihu, abyste se vyhnuli možným komplikacím s rezervacemi a obsazeností hotelu Nautilus. Čím dříve objednáte, tím větší je šance, že se Vaše přání splní.

Doufáme, že u nás prožijete ten nejkrásnější den svého života a budete spokojeni s našimi službami. Jsme tady pro Vás, abychom Vaši svatbu učinili co nejdokonalejší a nezapomenutelnou pro Vás i Vaše hosty.