Svatby

Kompletní svatební oslavy od A do Z: naše služby pro Váš nezapomenutelný den

Zajišťujeme kompletní svatební oslavy od A do Z. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli uspořádat nezapomenutelný den plný radosti a lásky. Naše služby zahrnují i úpravu menu a aranžování květin. Dokážeme vytvořit svatební ceremonii přesně podle Vašich představ a zajistit, aby vše proběhlo hladce a bez komplikací. Pro Váš svatební stůl máme k dispozici prostor pro až 25 hostů a pokud budete potřebovat více místa, rádi Vás pohostíme i v naší přilehlé restauraci pro dalších 25 hostů. S naší pomocí si můžete být jisti, že Vaše svatba bude nezapomenutelným zážitkem pro Vás i Vaše hosty.

Úprava menu a aranžování květin: součást našich svatebních služeb

Při plánování svatební oslavy je jedním z klíčových prvků úprava menu a aranžování květin, které mohou výrazně ovlivnit celkovou atmosféru a vnímání Vašich hostů. Proto jsou tyto služby součástí našich kompletních svatebních služeb od A do Z.

Pro úpravu menu spolupracujeme s profesionálními kuchaři, kteří se postarají o vytvoření chutného a kvalitního menu přesně podle Vašich představ. V naší nabídce najdete nejen tradiční svatební menu, ale také moderní gastronomické trendy, které dokážou překvapit a potěšit Vaše hosty.

Aranžování květin pak patří mezi další důležitou součást našich svatebních služeb. S naším týmem zkušených floristů se můžete spolehnout na to, že Vaše květinové dekorace budou sladěny s celkovým konceptem svatební oslavy a přinesou do místnosti nebo venkovního prostoru ten správný romantický nádech. Samozřejmostí je také možnost výběru květinových aranžmá v barvách a stylech, které odpovídají Vašim přání a vkusu.

Hotel s dostatkem prostoru: Ubytování pro až 46 osob pro nezapomenutelné svatební oslavy

Vzhledem k tomu, že hotel nabízí ubytování pro až 46 osob, je ideálním místem pro uspořádání svatebního víkendu. Kromě samotného ubytování může hotel také poskytnout komplexní servis pro svatební hosty, jako například restauraci, konferenční místnost pro svatební hostinu, parkoviště a další služby.

Svatební hosté mohou využít pokoje různých kategorií, od standardních až po nadstandardní apartmány a to jak pro samotné novomanžele, tak i pro jejich rodiny a přátele. To znamená, že svatební hosté mohou strávit celý víkend na jednom místě a užít si tak nejen samotnou svatbu, ale i volný čas před a po ní.

Doporučujeme Vám objednávat svatební hostinu v dostatečném předstihu, abyste se vyhnuli možným komplikacím s rezervacemi a obsazeností hotelu Nautilus. Čím dříve objednáte, tím větší je šance, že se Vaše přání splní.

Doufáme, že u nás prožijete ten nejkrásnější den svého života a budete spokojeni s našimi službami. Jsme tady pro Vás, abychom Vaši svatbu učinili co nejdokonalejší a nezapomenutelnou pro Vás i Vaše hosty.